ביטוח משכנתא

הכסף הקטן של ההלוואה הגדולה ביותר – פוליסת המשכנתא מספקת כיסוי רחב במחיר נמוך
במידה ולקחתם משכנתא לרכישת דירה, אתם ודאי יודעים שאתם נדרשים לעשות ביטוח משכנתא הכולל ביטוח חיים וביטוח מבנה להבטחה המשכנתא.
הדרך לקבלת המשכנתא כרוכה בשורה של הוצאות, ביניהן ביטוח המשכנתא. על פי התקנות, רשאי כל לווה לרכוש את ביטוח המשכנתא המועדף עליו ואינו מחויב לרכוש את ביטוח המשכנתא שמציע הבנק.

 

ביטוח חיים

להבטחת משכנתא נועד למנוע מצב בו בעקבות מוות פתאומי של אחד מלוקחי המשכנתא, לא יוכלו הנותרים בבית לשאת בהמשך תשלומי המשכנתא, ובעקבות כך יאלצו למכור את ביתם. במקרה זה, חברת הביטוח מבטיחה את החזר ההלוואה לבנק, ומאפשרת לך לבטח את סכום ההלוואה הנותר בלבד. הפרמיה היא במחיר אטרקטיבי ועם הרבה יותר שקט נפשי.

 

ביטוח מבנה

להבטחת משכנתא נועד למנוע מצב בו בעקבות נזק למבנה הבית או הדירה תישאר ללא בית וללא יכולת לשאת בהמשך תשלומי המשכנתא. במקרה זה, חברת הביטוח תכסה נזקים הנגרמים למבנה בכפוף לגובה הכיסוי הנרכש.
הכיסויים הנפוצים בביטוחי המבנה לצורכי המשכנתא כוללים נזקים כתוצאה מאש, עשן, התפוצצות, מים, פריצה, זדון או רעידת אדמה ונזקי טבע. הפוליסה הורחבה והכיסויים לכדי חבילת ביטוח המעניקה ללקוח ניהול סיכונים רחב והבטחה מקיפה להון שהשקיע ברכישת הבית.
ההרחבות בפוליסת המבנה של המשכנתא כוללות, בין היתר, ביטוח חבות כלפי צד שלישי בגובה של 500 אלף שקל עם אפשרות להגדלה לסכום של מיליון שקל. בנוסף, הפוליסה תעניק כיסוי לנזק שנגרם לגן ולצומח ולאבדן שכר דירה, במקרה שלא ניתן להשתמש בדירה למגורים, כתוצאה מנזק. פוליסת המשכנתא גם תכסה הוצאות פינוי הריסות במקרה של נזק ותעמיד לטובתך כתב שירות לטיפול בנזקי מים, מתן שירותי חירום ותיקון נזקי איטום.

  • יש לשים לב לעובדה כי באם יש ברשותכם ביטוח מבנה על ידי הבנק – אין לכם כיסוי ביטוחי לנזקי צד ג' – כיסוי חשוב מאין כמותו !
  • חידוש אוטומטי לפוליסה בתום כל שנת ביטוח לתקופה של שנה נוספת, עד לתום תקופת ההלוואה.

בטחו את עתידכם, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ביטוחים נוספים לעתיד בטוח יותר

לתכנון פיננסי וביטוחי בכל עת לחצו:

פתח צ׳אט
זקוקים לסיוע?
היי 👋
אנחנו יכולים לסייע?